İnternet sitesinden tüm aktiviteleri yönetmenize olanak sağlar

İnteraktif web sitemiz sayesinde güncel borç bilgilerinizi, duyuruları öğrenebilir, eviniz için temizlik hizmeti talep edebilir, çamaşırlarınızın kapıdan alınıp, yıkanıp ütülenerek kapınıza teslimini isteyebilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanmak zorunda mıyım ?

Tabii ki bu hizmetlerden faydalanmak zorunda değilsiniz ancak hayatınıza katma değer katan bu servisleri çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Market alışverişlerinizi kolayca yapmanızı sağlar.

yonetelim.com aracılığıyla günlük alışveriş ihtiyaçlarınızı e-market kısmından hızlıca karşılayabilirsiniz.

Eve yemek siparişi hizmeti

Özel günlerinizde, aile veya arkadaş toplantılarınızda özel ve zengin bir menüye sahip catering hizmetimiz misafilerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlar.

Merkezi noktalara shuttle hizmeti

Öncelikle Gaziantep Üniversitesi ve Zirve Üniversitesi olmak üzere kendi özel aracımızla transfer imkanı.

Çamaşır yıkama, kuru temizleme, ev temizliği, bakım onarım gibi ekstra hizmetleri sunar.

Siz evinizin keyfini çıkarırken hayatınızı kolaylaştıran katma değerli servisleri size sunarak daha kaliteli yaşamanızı sağlar.

Güvenlik, genel temizlik, bahçıvan vb. hizmetleri sağlar.

Sadece bir apartman dairesinde değil, çok miktarda sosyal yaşam ve emsalleri ile kıyaslanmayacak bir konfor sunan bir residence kompleksinde yaşayacaksınız.

Her zaman yetkili bir muhatap bulabilirsiniz.

Günün her saatinde iletişim ofisimizde yetkili birilerini bulabilir dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Şartlarımız ve Sözleşmeler

Peki ücretlendirme nasıl olacak ?

- Site yönetimi için aidat içerisinde ayrılan küçük bir bütçe dışında bedel ödemek zorunda kalmazsınız. - Site yönetimi dışındaki diğer asistanlık hizmetlerinin makul bir hizmet bedeli olacaktır. ( Çamaşır yıkama, Kuru temizleme, Ev temizliği, Bakım, Onarım vb. gibi ) - Site yönetimi için aidat içerisinde ayrılan küçük bir bütçe dışında bedel ödemek zorunda kalmazsınız. - Site yönetimi dışındaki diğer asistanlık hizmetlerinin makul bir hizmet bedeli olacaktır. ( Çamaşır yıkama, Kuru temizleme, Ev temizliği, Bakım, Onarım vb. gibi ) - Site yönetimi için aidat içerisinde ayrılan küçük bir bütçe dışında bedel ödemek zorunda kalmazsınız. - Site yönetimi dışındaki diğer asistanlık hizmetlerinin makul bir hizmet bedeli olacaktır. ( Çamaşır yıkama, Kuru temizleme, Ev temizliği, Bakım, Onarım vb. gibi ) - Site yönetimi için aidat içerisinde ayrılan küçük bir bütçe dışında bedel ödemek zorunda kalmazsınız. - Site yönetimi dışındaki diğer asistanlık hizmetlerinin makul bir hizmet bedeli olacaktır. ( Çamaşır yıkama, Kuru temizleme, Ev temizliği, Bakım, Onarım vb. gibi )